Rok 2009

Wielka Burza na UE

01.06.2009
W poniedziałek, 1.06.2009, o godz. 12:00 na  uczelni zorganizowana zostanie pierwsza edycja projektu Wrocławska Burza Pomysłów. Organizatorami przedsięwzięcia są KN Przedsiębiorczości LIDER i Wrocławskie Stowarzyszenie Multimedialne.

Design Infusion – grafika praktycznie

28 - 29.05.2009
ZSP zaprasza w dniach 28-29 maja na cykl wykładów i warsztatów poświęconych tworzeniu grafiki komputerowej.

Spotkanie z dr. Mieczysławem Mazurkiem

28.05.2009
pracownikiem działu badawczo-rozwojowego firmy 3M w Minnesocie, zajmującym tam najwyższe stanowisko "corpoporate scientist", organizuje FEB wspólnie z Wrocławskim Centrum Akademickim oraz z Biurem Współpracy z Uczelniami Wyższymi Urzędu Miejskiego Wrocławia. Spotkanie dotyczy kultury innowacyjności i odbędzie się 28 maja w czwartek o godzinie 16:00. Więcej informacji na stronie www.feb.ue.wroc.pl

Trzy uczelnie związane Trójkątem Wyszehradzkim zapraszają

08 - 31.05.2009

Naukowców oraz przedstawicieli jednostek administracyjnych zainteresowanych tematem zapraszamy na „IHEPI 2009 – International Conference & Workshops on Higher Education, Partnership and Innovation” w dniach 7 – 9 września 2009.

Wystawa fotografii studentów UE

20 - 21.05.2009
Zapraszamy na wyjątkową wystawę prac studentek i studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, skupionych w Akademickiej Grupie Fotograficznej. Wystawę będzie można obejrzeć w dniach 20-21 maja  roku w godzinach od 10:00 do 16:00 w piwnicy budynku "B".

Bądź na TOPie

20.05.2009
Na Targach Organizacji Pozarządowych, 20 maja, będą czekali na ciebie przedstawiciele ponad 30 organizacji.

Polityka zagraniczna Unii Europejskiej

20.05.2009
 Wydaje Ci się, że temat Unii Europejskiej już dawno został wyczerpany i już nic ciekawego się nie dowiesz? UE kojarzy Ci się tylko z suchymi faktami? Nic bardziej mylnego! Jeśli masz dość czysto teoretycznej wiedzy i chciałbyś się dowiedzieć czegoś praktycznego, poznać UE „od kuchni”  - przyjdź i dowiedz się wszystkiego „u źródła” – już 20 maja (środa) o godz. 13:30,sala 2E - gościem naszej uczelni będzie europoseł Józef Pinior, który chętnie podzieli się z Tobą swoją wiedzą. Tak więc, jeśli pragniesz dowiedzieć się w jakim kierunku podąża UE?

Na spływ "SMOKIEM" po Odrze

22.05.2009
zaprasza Informacja Kulturalno-Sportowa Studentów. Gwarantujemy świetną zabawę, a po spływie zapraszamy na grilla! Jedzenie we własnym zakresie.
22 maja (piątek), godz.: 14:00 u. Pasterska 2 - Przystań "LAS PEGAZ", cena 12 PLN
Kontakt: Ania 793609218, Sara 607987990

Spotkanie z pracownikami Komisji Nadzoru Finansowego.

21.05.2009
odbędzie się w dniu 21.05 od godz.10:00 do 11:30 w sali Styś w budynku A.
Wykład nt. kryzysu na rynkach finansowych wygłosi dr Andrzej Stopczyński - Dyrektor Zarządzający Pionem Nadzoru Bankowego. Ze strony HR będą 2 osoby: Anna Pankowska-Gałaj - Dyrektor Departamentu Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz Dorota Raszka - Naczelnik Wydziału Kadr.
Spotkania mają na celu zapoznanie studentów z działalnością Komisji Nadzoru Finansowego oraz zaprezentowanie Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego od strony pracodawcy i możliwości rozwoju zawodowego jaki oferuje młodym ludziom. Zapraszamy studentów kierunków ekonomicznych, ekonometrycznych, matematycznych, finansowych i prawniczych, którzy w sposób świadomy chcą kształtować swoją karierę zawodową.

Wampiriada po raz kolejny na naszej uczelni

19 - 21.05.2009
Niezależne Zrzeszenie Studentów zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej edycji akcji studenckiego, honorowego krwiodawstwa- Wampiriada. Odbywać się będzie ona od 19 do 21 maja, w godzinach 10-14, w holu budynku Z. Na uczestników czekają setki koszulek, kubków, karnetów na sauny i siłownie oraz innych atrakcyjnych nagród. Dla każdego krwiodawcy wystawiane jest całodzienne zwolnienie z zajęć. Zapraszamy!