Trzy uczelnie związane Trójkątem Wyszehradzkim zapraszają

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.

Konferencja rozpocznie się 7 września w Węgierskim Parlamencie w Budapeszcie, a kontynuowana będzie w atrakcyjnych realiach (m.in. na statku płynącym Dunajem). Jest to impreza towarzysząca obchodom European Year of Innovation and Creativity ogłoszonym przez Komisję Europejską. Organizatorami są trzy partnerskie uczelnie: Budapest College of Communication & Business (przy wsparciu Parlamentu Węgierskiego), Uniwersytet Karola z Pragi oraz Uniwersytet Ekonomiczny z Wrocławia.

Ważne daty:

Wszystkim zainteresowanym IHEPI2009 polecamy lekturę szczegółów, zamieszczonych na stronie Konferencji.