Design Infusion – grafika praktycznie

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.

W ramach zorganizowanego przez Zrzeszenie Studentów Polskich projektu Design Infusion, który odbędzie się w dniach 28-29 maja, wszyscy studenci zainteresowani tematyką grafiki komputerowej będą mieli niebywałą okazję uczestniczyć w wykładowych i szkoleniach związanych z m.in. Digital Paintingiem, retuszem i manipulacją fotografią, technikami tworzenia plakatu czy webdesignem. Zajęcia zostaną przeprowadzone przez  Magdalenę Hoss, czołowego grafika forum Grafart.pl oraz studentkę Uniwersytetu Ekonomicznego, Magdalenę Tuleję.

Udział w wydarzeniach powiązanych z Design Infusion nie wymaga posiadania doświadczenia w obróbce grafiki - każdy temat zostanie zrealizowany w sposób prosty, zrozumiały nawet dla laika.

Oprócz samych wykładów i warsztatów dodatkowymi atrakcjami projektu będą: wernisaż poświęcony twórczości grafików tworzących prace na okładki książek wydawanych przez Fabrykę Słów oraz konkurs, w którym nagrodą jest tablet ufundowany przez firmę WACOM.

Patronat nad Design Infusion objęły władze Uniwersytetu Ekonomicznego, firma WACOM, KSK Dystrybucja i Fabryka Słów.

Szczegółowy harmonogram wykładów oraz warsztatów, jak również zapisy na zajęcia grupowe znajdują się na stronie projektu: http://www.designinfusion.lt.pl/