Praktyki studenckie Erasmus +

Biuro Współpracy Międzynarodowej, Sekcja Mobilności Studenckiej ogłasza nabór studentów na praktyki w ramach programu Erasmus + w roku akademickim 2014/2015 (termin realizacji: 1 czerwca 2014 - 30 września 2015).
Informacje oraz zasady realizacji praktyk ujęte są w dokumencie: Praktyka krok po kroku.
Minimalna średnia dopuszczająca studenta do wyjazdu wynosi 3,75 i liczona jest ze wszystkich semestrów studiów odbytych w Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Średnia ocen musi być potwierdzona przez właściwy dziekanat.
Formularze aplikacyjne prosimy składać u Uczelnianego Koordynatora Programu Erasmus, pokój A1-16 do dnia 4 kwietnia 2014 r. włącznie. Po zakończeniu procesu rekrutacji i po otrzymaniu z Agencji Narodowej Programu Erasmus informacji, ile osób z uczelni może wyjechać na praktyki, zostanie ogłoszona lista główna oraz lista rezerwowa zakwalifikowanych osób.

Pod ogłoszeniem podepnij proszę linki do dokumentów:
PRAKTYKA KROK PO KROKU
FORMULARZ APLIKACYJNY