Zostań filmowcem

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.
Nowopowstała Telewizja Studencka na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu rozpoczyna nabór na reżyserów i dziennikarzy.

Jako reżyser będziesz miał okazję poprowadzić swój własny zespół, nagrać film oparty na Twoim scenariuszu.

Jeśli jednak kręci Cię dziennikarstwo, wywiady, reportaże…możesz zostać koordynatorem Działu Informacyjnego!
Program produkcji Twojego zespołu będzie wówczas wyświetlany codziennie na Akademii Ekonomicznej.

Termin składania aplikacji: 7.05-15.05

Kogo szukamy:

Znajdziecie nas na Akademii Ekonomicznej w holu budynku E w dniach 8.05-10.05 od 8:00 do 14:00

Macie pytania?
PISZCIE: kampustv@ae.wroc.pl

Jeśli chcecie aplikować piszcie na powyższy adres, a my w odpowiedzi prześlemy Wam aplikacje do wypełnienia.

kampus_tv
Obejrzyj nasz film reklamowy! (20MB)