Wtorek, 24.11.2009, Wielka Burza na UE !

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.
Tym razem nie będzie deszczu, ale burza pomysłów!!! We wtorek, 24.11.2009, o godz. 12:00 na naszej uczelni zorganizowana zostanie druga edycja projektu Wrocławska Burza Pomysłów. Organizatorami przedsięwzięcia są Wrocławskie Stowarzyszenie Multimedialne, przy wsparciu UM Miasta Wrocławia, CIRS oraz portalu www.tuWroclaw.com.
Projekt Wrocławskiej Burzy Pomysłów polega na generowaniu pomysłów – rozwiązań trapiących problemów społecznych na podstawie burzy mózgów o jednej godzinie, przez 20 minut w kilkunastu liceach Wrocławia oraz kilku uczelniach wyższych, również na naszym Uniwersytecie Ekonomicznym.
Pierwsza edycja Wrocławskiej Burzy Pomysłów odbyła się 1. czerwca. 2009 r i została przeprowadzona w kilku wrocławskich liceach oraz na naszej Uczelni.
Efekt Burzy był piorunujący. W ciągu 20 minut powstało łącznie ponad 500 pomysłów (zakładając, że w akcji brało udział tylko 6 liceów oraz 1 szkoła wyższa), z tego unikalnych ok. 100.
Tematem drugiej edycji jest: „Jak ograniczyć żebractwo we Wrocławiu”.
ZAPRASZAMY WAS SERDECZNIE do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu na skalę całego miasta! Może to akurat Wasze pomysły przyczynią się do rozwiązania tak trudnego problemu, jakim jest żebractwo ;)!

Jeżeli macie zajęcia w poniedziałek o 12:00 i chcecie pomóc w przeprowadzaniu projektu, napiszcie e-mail na: ania.swietek@gmail.com , justyna.kala@gmail.com.

Dokładny opis projektu znajduje się tutaj.