VI edycja konkursu EY Financial Challenger

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.

Rusza VI edycja konkursu EY Financial Challenger organizowanego przez firmę Ernst&Young.

EY Financial Challenger to już kolejna edycja konkursu przeznaczonego dla studentów zainteresowanych finansami przedsiębiorstw z uwzględnieniem doradztwa transakcyjnego i wycen. Konkurs jest symulacją transakcji przejęć przedsiębiorstw, w której 3- lub 4-osobowe drużyny wcielają się w rolę doradców.

Rejestracja zespołów trwa do 27 listopada 2009!

Zwycięskie zespoły otrzymają atrakcyjne nagrody:

• I miejsce 24.000 PLN oraz płatne praktyki w Dziale Doradztwa Transakcyjnego
  • II miejsce 8.000 PLN oraz bezprzewodowy system audio Squeezebox™ Duet firmy Logitech
  • III miejsce cyfrowe odtwarzacze muzyki - iPod Nano

Dodatkowo zwycięskie zespoły wezmą udział w szkoleniu „Komunikacja w zarządzaniu”.

Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie:

www.ey.com.pl/Challenger

Adres WWW: http://www.ey.com.pl/Challenger