Tydzień Przedsiębiorczości

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.

Projekt ten organizowany pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego- Marka Łapińskiego oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej ma na celu przybliżenie studentom naszej uczelni tematyki przedsiębiorczości poprzez cykl warsztatów, szkoleń i wykładów prowadzonych przez wyspecjalizowanych trenerów oraz znane osobistości związane ze światem biznesu.

Całość zakończy debata – „Wrocław przedsiębiorczą stolicą Polski?” w czwartek 19 listopada o godz. 15 w Sali 1P.

Zapisy na szkolenia od czwartku(12 listopada) na stronie www.przedsiebiorczosc.ue.wroc.pl. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat udziału oraz zwolnienie rektorskie z zajęć.

Serdecznie zapraszamy!

Adres WWW: http://www.przedsiebiorczosc.ue.wroc.pl/