Targi pracy

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.
Szanowni Państwo,

To już ósma edycja cieszących się ogromnym zainteresowaniem Targów Pracy Biura Karier Uniwersytetu Ekonomicznego pt.: ”Spotkanie z pracodawcą”. Kolejny raz mamy przyjemność zaproszenia Państwa na edycję dofinansowaną w ramach realizowanego przez Uniwersytet Ekonomiczny projektu : „Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu kuźnią kadr menadżerskich dla opartej na wiedzy gospodarki”.
Targi Pracy to dla studentów i absolwentów miejsce spotkania z pracodawcami firm z branży finansowej, IT oraz branży produkcyjnej, którego efektem są oferty staży, praktyk oraz pracy.
W czasie trwania targów w godzinach od 11.00 do 13.00 wyznaczone są godziny rektorskie, aby studenci mieli możliwość zapoznać się z  propozycjami firm.

Serdecznie zapraszamy!
Zespól Biura Karier UE