Wykład „Trendy w outsourcingu procesów biznesowych"

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.

Biuro Karier i Promocji Zawodowej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu w ramach realizowanego projektu „Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu kuźnią kadr menedżerskich dla opartej na wiedzy gospodarki” serdecznie zaprasza studentów na:

Wykład Pana Dariusza Susa* Dyrektora Centrum BPO Hewlett-Packard we Wrocławiu pt. „Trendy w outsourcingu procesów biznesowych".

Wykład odbędzie się w dniu 6 maja 2009 r. (środa) w godz. 13.00 – 14.30 w sali 1E

Proszę o potwierdzenie udziału do dnia 5 maja 2009 na adres e-mail: projektbk@ue.wroc.pl

*Dariusz Sus odpowiada bezpośrednio za dostarczane usługi outsourcingowe z Centrum BPO (Business Process Outsourcing/Outsourcing Procesów Biznesowych Hewlett-Packard) we Wrocławiu. W ramach tej funkcji kieruje on pracami kilkunastu zespołów pracujących dla międzynarodowych klientów z całej Europy.

W ciągu swojej bogatej kariery Dariusz Sus rozwijał BPO w Polsce, USA i Chinach. Jako jeden z pionierów BPO w Polsce zakładał pierwsze Centrum Usług w Krakowie w 2000 dla PricewaterhouseCoopers Polska. Przed objęciem stanowiska w Hewlett-Packard był Dyrektorem BPO w Capgemni China, gdzie zbudował największe i najbardziej zdywersyfikowane operacje BPO w regionie. Pracował też w Ernst &Young Audit.

Dariusz Sus został przedstawiony w wielu publikacjach, takich jak CFO Asia Magazine, Computerworld.

Uzyskał tytuł MBA w Northwestern University, magistra dziedzinie ekonomii na Akademii Ekonomicznej w Krakowie i jest członkiem ACCA.