Kobieta z Wiggorem. Festiwal Kobiecości 2009

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.
Tegoroczna edycja przypada na dni od 4 do 7 maja i odbędzie się na terenie:
•    Uniwersytetu Ekonomicznego,
•    Uniwersytetu Przyrodniczego,
•    Uniwersytetu Wrocławskiego,
•    Akademii Wychowania Fizycznego.
Będzie to z pewnością wydarzenie wyjątkowe. W tym roku bowiem „Kobieta z Wiggorem” obchodzi jubileusz. Już po raz dziesiąty Wiggor wychodzi z inicjatywą w stronę studentek i zachęca do uczestnictwa w bezpłatnych warsztatach podzielonych na cztery bloki tematyczne:
•    Przyciągnij spojrzenia
•    Poszerz horyzonty
•    Bądź świadoma
•    Spełnij się
Podczas tych spotkań każda uczestniczka będzie miała możliwość wziąć udział
w profesjonalnym warsztacie z modelingu, nabyć umiejętność skutecznej autoprezentacji, porozmawiać na temat pozycji kobiet w biznesie, ale również spróbować swoich sił
w sportach ekstremalnych, czy poznać tajniki sztuki uwodzenia.
Na zakończenie Festiwalu organizatorzy zapraszają na Jubileuszową Galę oraz Panel Dyskusyjny z udziałem dziennikarki Beaty Sadowskiej, zaproszonej specjalnie na tę okazję. Impreza odbędzie się w Hotelu HP Park Plaza i połączona będzie z losowaniem nagród wśród uczestniczek warsztatów.
Ostatniego dnia warsztatów organizator zaprasza do klubu Obsesja, by wieczorem w rytm muzyki podsumować projekt i po prostu dobrze się bawić.
Szczegóły dotyczące harmonogramu zapisów i warsztatów znajdziecie na stronie internetowej: http://www.kobieta.wiggor.pl

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!