Uczelniana Liga Piłki Nożnej

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.

Już wkrótce rusza kolejna edycja Uczelnianej Ligi Piłki Nożnej! Tradycyjnie już, organizatorem jest Niezależne Zrzeszenie Studentów, które zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tym, cieszącym się co roku dużą popularnością turnieju. 16 drużyn podzielonych na 4 grupy będzie walczyć o zwycięstwo i atrakcyjne nagrody.

Z pewnością nie zabraknie emocji, sportowej rywalizacji i dobrej zabawy. Nie zwlekaj! Podejmij wyzwanie! Skompletuj drużynę i weź udział w turnieju. Zapisy odbywają się w pokoju 309 w „Ślężaku” i trwają do 25.04.09. Pierwsze mecze zostaną rozegrane już 27.04.09.

Kontakt:
Wojciech Kłopot