Tajemnica produkcji i sztuki filmowej

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.
Zaproszony przez Zrzeszenie Studentów Polskich gość – Maciej Pawełczyk, współwłaściciel firmy InBornmedia, producent filmowy i reżyser teledysków m.in.  dla Szymona Wydry, Danzela, zespołu Łzy, Riverside, Vader, Kasi Novej czy Stachursky’ego - przedstawi jak wygląda zza kulis organizacja i przebieg produkcji filmowej, jak również, jakimi mechanizmami rządzi się show business.
Wykład jest częścią organizowanego przez ZSP projektu Catch The View, którego celem jest przybliżenie studentom ogólnie pojętej polskiej kultury filmowej.
Więcej informacji dotyczących osoby Macieja Pawełczyka oraz firmy Inbornmedia  można znaleźć na www.inbornmedia.com.