To nie żart - nakręć swój własny film

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.
  W terminie 6-9 kwietnia 2009, pod opieką znanego i cenionego w środowisku kina niezależnego twórcy – Piotra Matwiejczyka, studenci Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu będą mieli niebywałą okazję stworzyć swój własny film, którego premierowy pokaz odbędzie się ostatniego dnia warsztatów.

Harmonogram zajęć wygląda następująco:
 6 kwietnia 2009 – sala: 308A, godziny:  15.30-20.00 – warsztaty poświęcone pisaniu scenariusza do historii wymyślonej przez uczestników kursu,
7 kwietnia 2009 – sala: 108O, godziny: 15.30-20.00 – spotkanie związane z kręceniem filmu; praktyczne zajęcia z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu, plus możliwość zaznajomienia się z tajnikami i trikami filmowymi,
8 kwietnia 2009 – sala: 120O, godziny: 15.30-20.00 – zajęcia, których zadaniem jest zapoznanie studentów z technikami łączenia ujęć w jedną całość oraz dodawania napisów.

Nie zastanawiaj się dłużej i daj losowi szansę! – bądź jedną z tych 20 osób, które przeżyją tak niesamowitą przygodę!

Zapisy zaczynają się w poniedziałek, 30 marca, i będą trwały do czwartku.  Bezpośredni link do formularza zgłoszeniowego: http://zsp.ue.wroc.pl/stronka/index.php?q=catch_zapisy

Więcej informacji dotyczących warsztatów i samego projektu Catch The View można znaleźć na stronie: www.zsp.ue.wroc.pl