„COEUR 2009” zagości …. w Państwie Środka

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.

Do grona uniwersytetów skupionych wokół projektu europejskiego „Competence in EuroPreneurship – COEUR” dołączył Partner z Chin.
Udział w COEUR 2008 we Francji Pani Profesor Wang Lirong oraz Pani Dr Yang Xiaomin sprawił, że idee „COEUR” zagościły w Państwie Środka.

W Konferencji COEUR 2009 Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu – członka i współorganizatora uniwersyteckiej sieci COEUR od momentu jej powstania w 2003 roku - reprezentują seminarzyści Katedry Controllingu oraz uczestnicy europejskiego modułu kształcenia „BCM – COEUR” (http://www.coeur-module.eu/): Maciej Jastrzębski, Igor Perechuda, Roksana Leońska, Małgorzata Pawliczek a także prof. Andrzej Kardasz i dr Tomasz Dyczkowski.

imgp5332_1
coeur_logo

Prof. V. Trigo z ISCTE z Lizbony zapoznaje chińskich gości z celami projektu „COEUR”

imgp5526_2