Global Management Challenge 2009

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.
W trakcie warsztatu studenci dowiedzą się:
- jak sprawić, aby konstruowany zespół posiadał wszystkie umiejętności niezbędne do osiągnięcia celu,
- jak zdiagnozować ewentualne słabości zespołu radzić sobie z nimi,
- jak dobrać odpowiednie osoby do odpowiednich zadań,
- jak dobierać ludzi, aby uniknąć konfliktów w zespole,
- jakie są naturalne fazy rozwoju zespołu i jak leader powinien się do nich dostosować.

Wiedzę z warsztatów na pewno warto następnie wykorzystać do stworzenia zespołu, który skutecznie będzie podejmował decyzję zarządzając wirtualną spółką w GMC Poland 2009. O zasadach konkursu oraz korzyściach dla studentów opowiedzą na zakończenie warsztatu organizatorzy GMC.

Koło Naukowe Ekonomii Eksperymentalnej EXECON zaprasza wszystkich zainteresowanych na prezentację, warsztaty oraz do odwiedzania strony www.gmcpoland.pl