Dni inwestora 2009

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.

banner300x100

W okresie zawirowań na rynkach finansowych i wynikającej z tego niepewności panującej wśród inwestorów, Koło Naukowe Rynków Kapitałowych Hossa ProCapital upatruje potrzebę ciągłego kształcenia w zakresie inwestycji na rynku kapitałowym. Pragniemy poprzez organizowany projekt przywrócić wiarę w rynek oraz zniwelować niechęć do niego obecnych i potencjalnych inwestorów, która niewątpliwie pojawiła się po wydarzeniach na rynkach w ubiegłym roku. Statutowym celem Koła jest edukacja w w/w obszarach, zatem obecna sytuacja na rynkach wymaga od nas wzmożonej aktywności. Chcemy pokazać, że obecny światowy kryzys, nie skończy się jak długo inwestorzy będą charakteryzowali się chciwością i zaślepieniem, a na nie najlepszym ratunkiem jest edukacja. Wierzymy, że spotkania z doświadczonymi praktykami rynku, możliwość rozmowy z nimi i ich cenne uwagi są niezastąpione w rozwijaniu świadomości inwestycyjnej uczestników projektu.

Koło Naukowe Rynków Kapitałowych Hossa ProCapital ma zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych na konferencję poświęconą inwestycjom na rynku finansowym, ze szczególnym uwzględnieniem rynku kapitałowego. Główną amunicją projektu są prelegenci. Prof. Marian Noga, Wojciech Białek, Marcin R.Kiepas, Wojciech Suchomski - Ci z Państwa, którzy choć przez moment interesowali się polskim rynkiem finansowym nie mogli nie słyszeć tych nazwisk. DNI INWESTORA 2009 to niespotykana okazja, by spotkać ich wszystkich w jednym miejscu.

Dodatkowo w ramach DNI INWESTORA 2009 organizowany jest dla studentów dwuetapowy konkurs wiedzy o rynku finansowych "Twoja opcja na sukces", w którym nagrodą główną jest *sztabka złota*! Więcej szczegółów na stronie internetowej konferencji.

Kiedy? 10-11 marca 2009

Gdzie? Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Szczegółowy harmonogram konferencji dostępny jest na stronie internetowej www.dniinwestora.prv.pl

Adres WWW: http://www.dniinwestora.prv.pl