Rekrutacja do NZS

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.

Niezależne Zrzeszenie Studentów tworzą młode, dynamiczne osoby, które postanowiły jak najlepiej wykorzystać okres studiów. Chcą kreować otaczającą nas  rzeczywistość, robiąc coś wartościowego i poznając wielu interesujących ludzi.

NZS to praktyka, zarządzanie projektem od kreowania marki, jej promocję; po pisanie umów i tworzenie budżetów. Stawiamy na kreatywność i samorozwój. Organizujemy Wampiriadę – Studencką Akcję Honorowego Krwiodawstwo, Targi Podróże Nauka Praca i Targi Banków. Zapewniamy studentom darmowe, interesujące  szkolenia  w ramach projektów: Drogowskazy Kariery czy Dni NLP. Interesujemy się polityką, angażujemy się w akcję promującą jednomandatowe okręgi wyborcze.

Jak każdy student lubimy dobrą zabawę, wyjazdy, imprezy. NZS to ekonomaliowy Bal na zamku w Bolkowie, HH Ekonomalia, AE Live czy Miasteczko PRL.

NZS daje masę doświadczeń, pozwala się sprawdzić i wszechstronnie rozwija. Dołącz do nas! Obierz kierunek na sukces. Sukces nie jest kwestią przypadku. Jest wynikiem wytrwałej pracy nad sobą i celami które sobie stawiamy.

Wyślij swoją aplikację do 15 października : www.rekrutacja.nzs.ue.wroc.pl