Obóz intergracyjny "Zespalak"

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.

Zrzeszenie Studentów Polskich po raz czternasty zaprasza na Legendarny Obóz Integracyjny „ZeSPalak”. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 29.08-7.09. 2008 w ośrodku Baltic – Alka w Ustroniu Morskim.

W ciągu dnia będziecie mieli szansę wziąć udział w licznych zajęciach sportowych oraz warsztatach (m.in. taniec brzucha, bollywood i towarzyski, warsztaty filmowe, fotograficzne, dziennikarskie i samoobrony oraz „Psychol”). Wieczorami pobawicie się na imprezach tematycznych, takich jak Bieg Patrolowy, Wieczór Orientalny, Karaoke, Wieś Party i inne. Dla lepszej zabawy gwarantujemy Wam konkursy w wartościowymi nagrodami.

Więcej informacji na stronie: www.zespalak.pl.