Summer School nadchodzi wielkimi krokami…

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.
Zorganizowanie po raz pierwszy na Uczelni projektu Szkoły Letniej było dużym wyzwaniem. Dzisiaj możemy powiedzieć, że odnieśliśmy sukces. 5 lipca studia w Szkole podejmie 26 młodych ludzi pochodzących z 15 krajów.
Zespół szkoły letniej pragnie  serdecznie podziękować społeczności UE za spontaniczną pomoc w rozpowszechnianiu informacji o projekcie do różnych zakątków naszego globu. Dzięki uruchomieniu kontaktów oraz efektywnej i atrakcyjnej promocji szkoły nawiązaliśmy sporo interesujących kontaktów i otrzymaliśmy wiele pytań świadczących o  zainteresowaniem tą formą kształcenia na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.
Summer School to nie tylko nauka, ale także wspaniała zabawa. Wszystkich chętnych do zawarcia interesujących, międzynarodowych znajomości zapraszamy na początku lipca do Wrocławia.