Sukces drużyny SIFE drugi rok z rzędu

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.

sukces_SIFE_2008

Na zdjęciu drużyna w pełnym składzie (od lewej): Agnieszka Hołownia, Olga Tomkowiak, Mikołaj Kowalski, Monika Wośkowiak, Katarzyna Strompowska, Damian Bossak.

Uniwersytet Ekonomiczny to jedyna wrocławska uczelnia reprezentowana na konkursie, dlatego miejsce na podium jest ogromnym wyróżnieniem dla Uczelni oraz miasta. Nasi reprezentanci we wrześniu tego roku spędzą kilka dni w Londynie, gdzie zmierzą się z drużynami z całej Europy!

Inicjatywa Students In Free Enterprise, czyli studenci dla wolnej przedsiębiorczości pozwala studentom z całego świata realizować całoroczne projektu, które mają na celu szerzyć ideę przedsiębiorczości wśród lokalnej społeczności i nie tylko... Kolejnym krokiem programu SIFE dla polskich drużyn jest spotkanie w Poznaniu i prezentacja zrealizowanych projektów. Dla zwycięzców finał europejski i światowy, bo idea SIFE jest obecna w wielu krajach.

Informacje o naszych projektach znajdują się na stronie www.sife.ue.wroc.pl