Ruszyła 7 edycja Streetballa

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.
    Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR ma przyjemność zaprosić, wszystkich miłośników koszykówki do wzięcia udziału w siódmej już edycji turnieju Streetball. Chcesz zostać wschodzącą gwiazdą światowej koszykówki, masz ochotę zobaczyć prawdziwych mistrzów w akcji?  Już 14 maja na kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego będzie można oglądać drużynowe zmagania zarówno mężczyzn jak i kobiet. Jednak to nie wszystko, organizatorzy przygotowali również konkursy indywidualne: wsadów, rzutów za trzy i freestyla. Do wygrania wiele atrakcyjnych nagród, więc nie czekaj zapisz się już dziś!
     Zgłoszenia i zapisy do 12 maja na stronie internetowej www.streetball.wiggor.pl, ponadto w siedzibie organizacji co dziennie w godzinach 16-18 w budynku B/F pokój nr 10.