Podyskutuj o filmie z Jerzym Stuhrem

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.
DKF na Akademii Ekonomicznej to efekt współpracy Rady Uczelnianej Samorządu Studentów i Informacji Kulturalno-Sportowej Studentów. Klasyka kina okraszona perełkami kina niezależnego, a wszystko podane w atrakcyjnej, kameralnej oprawie. Na deser raz w miesiącu Spadające Gwiazdy, czyli spotkania z polskimi Ikonami Filmu i Telewizji.

Gwiazdą pierwszego DKF-u będzie słynny polski aktor i reżyser, Rektor krakowskiej PWST oraz pamiętny głos shrekowego Osiołka  - prof. Jerzy Stuhr. 7 maja o godz. 15:00 rozpocznie się projekcja filmów:  „Pogoda na jutro” i „Duże zwierze”. Potem zapraszamy na spotkanie z Gościem, które poprowadzi redaktor naczelny studenckiego portalu e-lama, Michał Kuzborski.