Bezpłatne warsztaty dla studentów - fenoMEN

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.
Zapraszamy do udziału w niesamowitych warsztatach, szkoleniach i pokazach – całkowicie bezpłatnych. W dniach 22-24 kwietnia WIGGOR organizuje po raz pierwszy projekt specjalnie dla mężczyzn: „fenoMEN”. Przygotowaliśmy 60 atrakcyjnych warsztatów, między innymi wyścigi na torze kartingowym, trening lacrosse, szkoła uwodzenia, spotkanie z Iwoną Guzowską i Maciejem Zielińskim, a także mistrzem Europy w grze w „zośkę”, zajęcia ze sztuk walk i nowoczesnych tańców, paintball oraz łucznictwo na terenie Akademii Ekonomicznej. Na dodatek każdy uczestnik będzie miał szansę wygrania… skoku na spadochronie z instruktorem!
Projekt zakończy czwartkowa impreza w klubie Obsesja, podczas której rozdamy mnóstwo wartościowych nagród.

Wszystkie szczegóły na www.fenomen.wiggor.pl