Konkurs Ministerstwa Skarbu Państwa nt. Własność to odpowiedzialność

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.
Ministerstwo Skarbu Państwa organizuje konkurs na projekt edukacyjny na temat własności prywatnej, który ma zostać zrealizowany na uczelniach. Tytuł projektu to "Własność to odpowiedzialność". Wybrane przez nas projekty zostaną sfinansowane przez Ministerstwo Skarbu Państwa w drodze zlecenia ich realizacji projektodawcom. Projekty zostaną objęte Patronatem Ministra Skarbu Państwa Aleksandra Grada oraz Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej. Projekt może obejmować konferencje na uczelniach lub inne działania o charakterze edukacyjnym.

Projekty należy zgłosić do dnia 21 kwietnia 2008 r. na adres Biura Komunikacji Społecznej Ministerstwa Skarbu Państwa z dopiskiem “Konkurs: Własność to odpowiedzialność”. Decyduje data wpływu projektów. Projekty zostaną wybrane do dnia 28 kwietnia. (Ministerstwo SP planuje spotkanie z przedstawicielami wybranych wnioskodawców). Projekty powinny zostać zrealizowane w dniach od 5 maja do 2 czerwca 2008 r.

Więcej szczegółów można uzyskać na stronie Ministerstwa Skarbu Państwa: