Szkolenie pn. "Napisz sobie kapitał"

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.
Tak, to nie jest żart. Tylko teraz stoi przed Tobą niepowtarzalna szansa, by 15 i 16 kwietnia wziąć udział w szkoleniach zarówno w formie aktywnych wykładów, jak i zajęć praktycznych w laboratoriach komputerowych. Jeśli masz ochotę poznać tajniki konstruowania wniosków, projektów, poznać różnicę między projektem twardym a miękkim, dowiedzieć się, jak uniknąć najczęściej popełnianych błędów i samemu    stworzyć coś „od a do z” nie zwlekaj! Szkolenia poprowadzą znane osoby z naszej uczelni jak i osoby z poza niej, które na co dzień zajmują się tą tematyką. Biorąc udział w tym projekcie masz więc szansę nabrać doświadczenia i zdobyć przewagę nad konkurencją tłoczącą się przed biurem rekrutacyjnym do wielu porządnych firm, które tylko czekają na kogoś, kto potrafi wiedzę teoretyczną wykorzystać w praktyce! Tym kimś możesz być właśnie Ty!
Już dzisiaj wejdź na stronę: www.yourope.ae.wroc.pl, wypełnij formularz i daj sobie szansę ale pamiętaj! Liczba miejsc ograniczona, więc spiesz się, by wyprzedzić innych i koniecznie poinformuj o zapisach swoich znajomych, bowiem wiadomo – w kupie siła!
Do zobaczenia!

Autor: KNIE Yourope