Na wykład ,,Żartofon - Głosowy Portal Rozrywkowy"

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.
„Plus dla najlepszych”

19 marca br rusza druga edycja programu edukacyjnego „Plus dla najlepszych”. Konkurs zorganizowany przez firmę Polkomtel SA, pozwala na wygranie płatnych praktyk w czterech departamentach firmy. Program adresowany jest przede wszystkim do studentów zarządzania i marketingu, ekonomii, psychologii, socjologii oraz kierunków technicznych.

Aby wziąć udział w programie, należy wejść na  www.plusdlanajlepszych.pl gdzie znajdują się zadania konkursowe. Pierwszy etap trwa przez cztery tygodnie - 18 kwietnia br. mija termin przyjmowania zgłoszeń. Spośród nadesłanych rozwiązań zostanie wybranych 30 finalistów, którzy zostaną zaproszeni na finał.. Kolejny etap wyłoni dziesięciu laureatów i to oni dobędą możliwość odbycia płatnego stażu w następujących działach firmy:
- Departamencie Strategii Marketingowej,
- Departamencie Komunikacji Marketingowej,
- Departamencie Rozwoju Produktów i Usług,
- Biurze Planowania, Kontroli i Analiz

Uczestnicy programu mają możliwość:
•    zdobycia doświadczenia w jednej z największych firm telekomunikacyjnych w Polsce,
•    udziału w tworzeniu i prowadzeniu ciekawych projektów marketingowych,
•    zdobycia doświadczenia i podniesienia kwalifikacji zawodowych,
•    szansę na nawiązanie stałej współpracy z firmą po zakończeniu stażu.

Jeśli chcesz się sprawdzić, pracować w dużej firmie, wykorzystać w praktyce wiedzę zdobytą na uczelni oraz zdobyć nowe kontakty i możliwości zawodowe wejdź na www.plusdlanajlepszych.pll i wykorzystaj tę szansę!

Dodatkowo, w ramach programu „Plus dla najlepszych” nasza uczelnia dnia 4 kwietnia br.  będzie gościć pana Leszka Wojdalskiego, Kierownika Zespołu ds. Usług IN, który poprowadzi wykład pt. "Żartofon - Głosowy Portal Rozrywkowy" Prelekcja odbędzie się w sali nr 100E, w Budynku E, o godzinie 11:30. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w firmie Polkomtel przyjdź, posłuchaj i dowiedz się jak wygląda działalność operatora sieci Plus. Zapraszamy!