Uniwersytet Ernst & Young

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.

Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR i firma Ernst & Young zapraszają na spotkanie w ramach Uniwersytetu Ernst & Young. Wydarzenie będzie miało miejsce 18 marca 2008 r. (wtorek) od godziny 12.30 w sali 2P.

Daj się poznać najbardziej renomowanym doradcom w Polsce. Sprawdź swoje umiejętności rozwiązując konkretne przypadki biznesowe pod okiem najlepszych Partnerów i menedżerów Ernst & Young.
Dowiedz się, jak wygląda praca i ścieżka rozwoju w jednej z najlepszych firm doradczych na świecie. Wstąp na Uniwersytet Ernst & Young - unikalną, niespotykaną dotąd w Polsce formę zdobywania praktycznych umiejętności.

Odwiedź naszą stronę www.ey.com/pl i przeczytaj więcej informacji o programie.

Dodatkowe informacje dotyczące spotkania:

Maciej Cajbel

maciej.cajbel@wiggor.pl