McKinseyDay - wiosna 2008

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś o firmie- wystarczy poczytać naszą oficjalną stronę internetową!
My nie chcemy zaprosić Cię na zwyczajną prezentację McKinsey & Company!

Naszymi klientami są największe firmy reprezentujące wszystkie sektory gospodarki, więc chyba nie budzi Twojej wątpliwości fakt, że dla nas liczy się ambicja, chęć rozwoju oraz potencjał jaki posiadasz lub jaki pomożemy Ci odkryć

12 marca tj. w środę w sali 101 budynku A na terenie Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu podpowiemy Ci jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej oraz przygotujemy dla Ciebie  profesjonalne case study!
Chcesz przegapić taką szansę? Nie daj się wyprzedzić konkurentom- wystarczy przyjść!
Zapraszamy studentów wszystkich wrocławskich uczelni wyższych!

Do zobaczenia w środę
Zespół McKinsey & Company