III Debata Aktywnych

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.

Projekt AKTYWNI przygotowywany pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego jest adresowany do wszystkich kół naukowych uczelni Dolnego Śląska. Debata odbędzie się 25 października o godz. 16.00 w sali nr 2 budynku P na terenie kampusu Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu.

Urząd Marszałkowski zapowiada jeszcze w tym roku ogłoszenie konkursów na dofinansowanie wniosków ze środków UE i Organizatorzy PROJEKTU AKTYWNI będą aplikować o pieniądze, które mają umożliwić dynamiczną działalność studenckim kołom naukowym wokół zintegrowanych projektów o tematyce związanej z rozwiązywaniem realnych problemów naszego miasta, regionu i kraju – w tej kolejności. Trzon projektu stanowić będzie portal internetowy będący platformą ułatwiającą integrację kół naukowych, organizacji i grup studenckich oraz promocję ich aktywności na szeroką skalę.

Głównym celem debaty jest wybór projektów, które rozpoczną działalność AKTYWNYCH – prezentacja uczestników, podział zadań, ustalenie ścieżek komunikacji i sposobów procesowania.

Szkic projektu i pozostałe informacje na stronie. Dodatkowe pytania