StartAP – Akademia Przedsiębiorczości

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.

Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR ma zaszczyt zaprosić na projekt „StartAP – Akademia Przedsiębiorczości”, który odbędzie się na terenie Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu.

„StartAP” to 5 dni warsztatów interaktywnych nt. zakładania i prowadzenia własnej firmy, kierowanych do studentów zainteresowanych tematyką przedsiębiorczości. Uczestnicy projektu wezmą udział w grze i zdobędą szansę na wygranie 1000zł...na start! „StartAP – Akademia Przedsiębiorczości” to projekt kierowany do studentów wszystkich wrocławskich uczelni wyższych. Od 22 do 25 października studenci będą mieli szansę wzięcia udziału w 15 interaktywnych warsztatach.

Dzień pierwszy: „Kreujesz” 22.10.2007 Dzień warsztatów i spotkań mających na celu zainspirowanie studentów do prowadzenia własnej firmy.

Dzień drugi: „Finansujesz” 23.10.2007 Warsztaty interaktywne ułatwiające młodemu przedsiębiorcy przebrnięcie przez labirynt zawiłości organizacyjno-prawnych.

Dzień trzeci: „Zarządzasz” 24.10.2007 Rozwój interdyscyplinarny – aby skutecznie i efektywnie zarządzać własnym przedsiębiorstwem.

Dzień czwarty: „Rozwijasz” 25.10.2007 Zorganizowany i psychologicznie przygotowany – uczymy jak stać się dobrym menadżerem.

Podczas ostatniego dnia projektu „Wygrywasz” 26.10.2007 zostanie przeprowadzona gra dla uczestników. Najbardziej przedsiębiorczy student wygra 1000zł! Na każdego uczestnika czeka pakiet niezbędnych informacji do założenia własnej firmy (na płycie cd), nagrody książkowe, gadżety związane z projektem oraz cenne niespodzianki.

Projekt „StartAP – Akademia Przedsiębiorczości” zostanie zakończony debatą „Euro 2012 – szansa na własny biznes”, podczas której ogłosimy zwycięzców rywalizacji. Na debatę zostali zaproszeni znakomici goście – pracownicy instytucji odpowiedzialnych za przeprowadzenie „Euro 2012” we Wrocławiu oraz przedstawiciele świata biznesu. Moderatorem spotkania będzie redaktor TVP3 Ewa Wolniewicz. Debata będzie otwarta dla wszystkich mieszkańców Wrocławia!

Aby wziąć udział w projekcie „StartAP – Akademia przedsiębiorczości” i dołączyć do grona 50 uczestników, wystarczy zapisać się przy jednym z trzech organizowanych przez nas stoisk.