Harmonogram dla cudzoziemców ubiegających się o przyjęcie na studia płatne stacjonarne i niestacjonarne w roku akademickim 2024/2025

HARMONOGRAM REKRUTACJI CUDZOZIEMCÓW UIEGAJĄCYCH SIĘ O PRZYJĘCIE
NA STUDIA PŁATNE STACJONARNE PIERWSZEGO I DRUGIEGO STOPNIA
ROZPOCZYNAJĄCE SIĘ W ROKU AKADEMICKIM 2024/2025

3 czerwca –
1 sierpnia 2024 r.
do godz. 23:59
(czasu polskiego)

Rozpoczęcie rejestracji Kandydatów w systemie elektronicznej rejestracji kandydatów – IRK

W tym czasie należy utworzyć konto rekrutacyjne, uzupełnić wszystkie wymagane dane, wgrać zdjęcie elektroniczne, załączyć skany dokumentów, wybrać kierunek studiów – utworzyć zgłoszenie, wnieść opłatę rekrutacyjną w wysokości 85 zł – indywidualny numer konta do wniesienia opłaty rekrutacyjnej zostanie wygenerowany w systemie rekrutacyjnym na koncie Kandydata. Zgłoszenia, za które nie zostaną wniesione opłaty, nie biorą udziału w rekrutacji.

Opłata rekrutacyjna nie podlega zwrotowi.
Ponadto kandydat zobowiązany jest uiścić opłatę za I semestr studiów na wskazane przez Uczelnię konto do zapłaty czesnego.

9 lipca 2024 r. Egzamin z języka polskiego dla Kandydatów – Cudzoziemców ubiegających się o przyjęcie na studia stacjonarne i niestacjonarne w języku polskim, którzy nie posiadają  dokumentu potwierdzającego znajomość języka polskiego
na poziomie min. B2

(dotyczy Kandydatów, którzy utworzą zgłoszenia do dnia 30 czerwca 2024 r.)
Egzamin odbędzie się zdalnie za poprzez MS Teams.
Link do egzaminu (oraz informacja o godzinie rozpoczęcia egzaminu) zostanie przesłany w wiadomości w systemie IRK do 8 lipca 2024 r.

Pozytywny wynik egzaminu warunkuje dopuszczenie do dalszych etapów rekrutacji.

Zapisy na egzamin - w systemie IRK przy tworzeniu zgłoszenia na kierunek.

9 sierpnia 2024 r.1 Egzamin z języka polskiego dla Kandydatów – Cudzoziemców ubiegających się o przyjęcie na studia stacjonarne i niestacjonarne w języku polskim, którzy nie posiadają  dokumentu potwierdzającego znajomość języka polskiego
na poziomie min. B2

(dotyczy Kandydatów, którzy utworzą zgłoszenia do dnia 1 sierpnia 2024 r.)
Egzamin odbędzie się zdalnie za poprzez MS Teams.

Pozytywny wynik egzaminu warunkuje dopuszczenie do dalszych etapów rekrutacji.

Zapisy na egzamin - w systemie IRK przy tworzeniu zgłoszenia na kierunek.
20 września  2024 r.
do godz. 14.00

Ostateczny termin złożenia dokumentów w Komisji Rekrutacyjnej   Wymagane dokumenty należy dostarczyć w wersji papierowej pocztą tradycyjną lub przesyłką kurierską na wskazany przez Komisję Rekrutacyjną adres. Kandydaci zobowiązani są do dostarczenia oryginałów dokumentów oraz kserokopii wraz z tłumaczeniami przysięgłymi. Podany termin, 20 września 2024 r. oznacza datę dostarczenia dokumentów do Komisji Rekrutacyjnej, a nie datę wysłania przesyłki.

1. O konieczności przeprowadzenia egzaminu z języka polskiego w dodatkowym terminie zadecyduje Komisja Rekrutacyjna.

Adres do wysyłki:

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
ul. Komandorska 118/120
POLAND
KOMISJA – REKRUTACJA CUDZOZIEMCÓW

Uwaga: niedostarczenie wszystkich dokumentów jest równoznaczne z anulowaniem decyzji o przyjęciu na studia – kandydat nie podejmuje studiów.