Przetarg na prowadzenie salonu fryzjerskiego w akademiku

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
53-345 Wrocław, ul. Komandorska 118/120
tel./fax 71 36 80 125
ogłasza pisemny konkurs ofert na wynajem pomieszczenia na prowadzenie działalności w zakresie usług fryzjerskich w budynku Domu Studenckiego „Przegubowiec”.

Przedmiotem konkursu jest wynajem pomieszczenia w budynku Domu Studenckiego „Przegubowiec” przy ul. Kamiennej 35/37 o powierzchni 26,30 m2.
Pomieszczenie znajduje się na parterze budynku, nie posiada wejścia bezpośrednio z ulicy ani witryn, nie wymaga adaptacji, jest przygotowane do rozpoczęcia działalności.
Zakład powinien być otwarty od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 19.00, w soboty w godz. 9.00 - 14.00.

Zapraszamy na wizję lokalną po wcześniejszym uzgodnieniu terminu pod nr tel. 71 36 80 125.

Rozpoczęcie działalności od 01.04.2016 r.

Wymagania od oferentów:
1.Minimum 10 lat pracy w zawodzie fryzjera.
2.Minimum dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej w zakresie usług fryzjerskich.

Oferta musi zawierać:
1.  dane adresowe składającego ofertę (wraz z nr telefonu i e-mailem);
2.    informację  o formie prawnej prowadzonej działalności gospodarczej;
3.    dokumenty poświadczające doświadczenie w zakresie usług fryzjerskich (umowy, referencje itp.);
 4.  aktualne zaświadczenie właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzające, że
      oferent nie  zalega z opłacaniem podatków - wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące
       przed upływem terminu składania ofert;
5.  aktualne zaświadczenie właściwego oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego potwierdzające, że oferent nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenia zdrowotne i społeczne – wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert;
6.    proponowaną stawkę najmu brutto za 1 miesiąc.

Kryterium wyboru – miesięczna kwota najmu brutto za lokal.

Miesięczna stawka najmu zostanie podwyższona o opłaty za media i kwotę podatku od nieruchomości .

Oferty należy składać do dnia 15.03.2016 r. do godz. 12.00 drogą mailową na adres ogłoszenia@ue.wroc.pl podając nazwę lokalu, którego oferta dotyczy, lub w formie papierowej osobiście do siedziby Zamawiającego Wrocław ul. Komandorska 118/120, bud. A (wejście A1) pok. 26 – Dział Zamówień Publicznych.

Otwarcie ofert nastąpi w dniu 15.03.2016 r. o godz. 12:30. O wyniku konkursu oferenci, którzy złożą oferty, zostaną poinformowani e-mailem. Z wybranym oferentem zostanie zawarta umowa na trzy lata, z możliwością jej przedłużenia.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 71 36 80 125.

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu zastrzega sobie prawo odstąpienia od konkursu lub jego unieważnienia na każdym etapie bez podania przyczyn.