Wyróżnienie TNOiK dla książki prof. Agnieszki Sokołowskiej

hab_sokolowska_spolecznaMiło nam poinformować Państwa, iż Kapituła Konkursu Nagród Naukowych TNOiK im. profesora Karola Adamieckiego wyróżniła  książkę dr hab. Agnieszki Sokołowskiej, prof. UE pt. Społeczna odpowiedzialność małego przedsiębiorstwa. Identyfikacja - ocena – kierunki doskonalenia, która ukazała się w Wydawnictwie Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Wrocław 2013.

Celem konkursu było nagrodzenie opracowań stanowiących wybitne osiągnięcia z zakresu nauk organizacji i zarządzania, stanowiących istotny wkład w rozwiązania teoretyczne i praktyczne na rzecz usprawniania systemu funkcjonowania gospodarki.

Dr hab. Agnieszka Sokołowska, prof. UE jest kierownikiem Katedry Nauk o Przedsiębiorstwie na Wydziale
Ekonomii, Zarządzania i Turystyki

Orzeczenie Kapituły Konkursu w pliku, więcej o konkursie i jego efektach na stronie www.tnoik.org.

Informacje o dr hab. Agnieszcze Sokołowskiej, prof. UE