Międzynarodowe wyróżnienie naukowe

Pracownicy Katedry Finansów dr Dominika Fijałkowska i dr Marek Pauka oraz dr Karol Marek Klimczak z Akademii Leona Koźmińskiego zostali wyróżnieni za prezentację pt. Impression management: signalling and agency approaches  podczas 11TH INTERDISCIPLINARY WORKSHOP ON INTANGIBLES, INTELLECTUAL CAPITAL AND EXTRA-FINANCIAL INFORMATION, organizowanych przez Athens University of Economics and Business, Universita' degli Studi di Ferrara i EIASM.
Spotkanie miało charakter konferencji, na której prezentowane były wyniki badań naukowych z zakresu zarządzania, ekonomii i finansów, dotyczących w szczególności kapitału intelektualnego oraz informacji niefinansowych w raportach okresowych. Uczestnikami konferencji byli pracownicy naukowi reprezentujący uniwersytety z całego świata (Europy, Ameryki, Australii, Afryki), a jednym z najbardziej emocjonujących wystąpień była prezentacja profesora Karl-Heinz LEITNERA z Austrian Institute of Technology (AIT) na temat kapitału intelektualnego w szkolnictwie wyższym.

link do informacji o wyróżnieniu: