Summer School on Big Data in the Business Environment has started

Studenci uczestniczący w Summer School IT 2015  rozpoczęli  31 sierpnia zajęcia.
To już czwarta edycja projektu edukacyjnego zainicjowanego przez Instytut Informatyki Ekonomicznej. Szkoła jest organizowana przy współpracy z Uniwersytetem Duisburg-Essen i Uniwersytetem w Lipsku wraz  z międzynarodową siecią wymiany studentów IS:link. Tegorocznym tematem przewodnim jest „Big Data w środowisku biznesowym”. W ramach zajęć uczestniczy 25 studentów z sześciu krajów, w tym czternastu studentów z Izraela oraz studenci z Niemiec, Portugalii, Szwajcarii, Finlandii i Polski.
Zajęcia poprowadzą pracownicy naszej uczelni: dr hab. inż Mieczysław Owoc, prof. UE, dr Aleksander Fafuła, dr inż Artur Kotwica, dr Gracja Niesler i dr inż. Maciej Pondel oraz zaproszeni wykładowcy z uczelni niemieckich.
Pełnomocnikiem rektora ds. IT Summer School jest dr Ryszard Zygała.
Summer School IT trwać będzie do 11 września br.

Summer School on Big Data in the Business Environment – 2015 has sterted 31th of August – 11th of September, Wroclaw, Poland Wroclaw University of Economics in cooperation with IS:link network, and in close collaboration with the University of Duisburg-Essen and the University of Leipzig.

strona www: http://summerschool.wroclaw.pl