Wykład otwarty Jak zwiększyć szanse opublikowania artykułu w międzynarodowym czasopiśmie naukowym

Szanowni Państwo,

w imieniu pani prof. Ewy Pancer-Cybulskiej, kierownika Katedry Polityki Ekonomicznej i Europejskich Studiów Regionalnych oraz pani dr KatarzynyKopczewskiej, Prezesa Zarządu ERSA Polska chciałbym serdecznie zaprosić Państwa na wykład otwarty na temat:

Jak zwiększyć szanse opublikowania artykułu w międzynarodowym czasopiśmie naukowym

Wykład wygłosi: Prof. Daniel A. Griffith ze School of Economic, Political  and Policy Sciences, University of Texas at Dallas, USA.

W latach 2008-2014 prof. D. Griffith był redaktorem czasopisma Geographical Analysis (40 punktów na liście A Wykazu Czasopism Naukowych MNiSW).

Miejsce: sala W3 bud. DCINiE
Termin: 28 lipca 2015 (wtorek), godz. 11.00
Wykład oraz dyskusja będą prowadzone w języku angielskim

zaproszenie