Przedstawiciele Rady International Relations Offices Forum z wizytą na Uniwersytecie

W dniach 22-23 czerwca 2015 Biuro Współpracy Międzynarodowej będzie gościć przedstawicieli Rady International Relations Offices Forum.
Organizacja  IRO’s Forum, do której Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu dołączył 27 czerwca 2014, to inicjatywa powołana 31 grudnia 2007 roku przez 9 uczelni założycielskich,  której celem jest rozwój współpracy międzynarodowej polskich uczelni oraz wzajemna pomoc i wymiana informacji w  wyżej wymienionym zakresie.
Spotkanie Rady będzie okazją do omówienia wielu istotnych kwestii związanych z umiędzynarodowieniem uczelni, wprowadzenia szeregu nowych inicjatyw, wypracowania wspólnych strategii w procesie internacjonalizacji a także wymiany doświadczeń z zakresu współpracy z zagranicą i efektywnego wdrażania międzynarodowych programów edukacyjnych.