Chór „Ars Cantandi” zaprasza na koncert

„Na językach” – koncert muzyki chóralnej a capella w wykonaniu Chóru „Ars Cantandi” Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
Wstęp wolnyna_jezykach_zaproszenie_ac

W programie utwory sakralne oraz rozrywkowe a capella

Dyrygują: Anna Grabowska-Borys, Magdalena Truszkowska-Reut

***************************************************************************************************************
Lato, Lato, Lato czeka! Pora pakować walizki i wyruszyć na poszukiwanie słońca. Każdy wie, że u nas z pogodą bywa hmm… różnie ;). Jeśli z tego powodu planujecie zagraniczne wojaże, mamy coś specjalnie dla Was!

Na zakończenie sezonu Chór Uniwersytetu Ekonomicznego "Ars Cantandi" przygotował koncert, podczas którego będziecie mieli szansę przypomnieć sobie brzmienie kilku najpopularniejszych języków obcych, aby nic nie zaskoczyło Was podczas letnich wędrówek!

Zapraszamy serdecznie 21 czerwca o godz. 19:00 do Auli Biblioteki Ossolineum. Będzie coś dla ducha - dla tych, którzy potrzebują wyciszenia, a także coś dla rozruszania ciała - dla tych bardziej aktywnych :).

P.S. Dla studentów to jedyna okazja, aby bezkarnie pohałasować w bibliotece! Nie przegapcie!!!