Zaproszenie na wykład Studium Generale Oeconomiae

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne oddział we Wrocławiu zaprasza na kolejne posiedzenie

Studium Generale Oeconomiae

Posiedzenie odbędzie się w środę, 6 maja 2015 r., początek o godzinie 15.00, w Sali 27 Centrum Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu (ul. Kamienna 57-59).

Na posiedzeniu tym z wykładem Dylematy naszych uniwersytetów wystąpi prof. Tadeusz Luty, b. rektor Politechniki Wrocławskiej,  b. przewodniczący Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich, inicjator powołania do życia Polskiej Izby Gospodarczej Zaawansowanych Technologii.

Na spotkanie zapraszają: rektor Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu – prof. dr hab. Andrzej Gospodarowicz, prof. dr hab. Bogusław Fiedor – prorektor ds. Współpracy z Zagranicą UE we Wrocławiu i prof. dr hab. Witold Kwaśnicki – prezes Oddziału PTE we Wrocławiu.