Zaproszenie na „Games and entrepreneurship workshop” COEUR 2015 w Finlandii

„Games and entrepreneurship workshop” COEUR 2015, 7-12. września 2015, Porvoo, Finlandia
Jak co roku we wrześniu odbędą się Międzynarodowe Warsztaty z Przedsiębiorczości Competence in EuroPreneurship (COEUR), Idea Generation Workshop. Tegoroczna, trzynasta, edycja zagości w południowej Finlandii w pięknych okolicach miejscowości Porvoo. Tematem przewodnim spotkania będą „Gry i przedsiębiorczość”.
Podczas warsztatów COEUR 2015, międzynarodowe zespoły studenckie, pod opieką trenerów kreatywności, będą miały za zadanie opracować nowatorskie rozwiązania biznesowe związane z sektorem gier elektronicznych, które zostaną zaprezentowane i ocenione przez profesjonalne jury. Uczestników czeka także szereg spotkań z przedsiębiorcami i inspirujących wycieczek.
Do udziału w warsztatach zaproszeni zostali studenci z Uczelni Partnerskich Projektu COEUR, tj.: Haaga Helia Helsinki (gospodarz), Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Robert Gordon University Aberdeen, ISCTE-IUL Lisboa, Hochschule Mainz, Estonian Business School Tallinn a także goście z innych ośrodków europejskich i Chin.
Szczegółowe informacje o COEUR 2015 i program warsztatów można znaleźć w pliku COEUR 2015_Finland, a także uzyskać mailowo (Tomasz.Dyczkowski@ue.wroc.pl) lub osobiście w poniedziałki 13-15 i wtorki 14-16, pok. 513Z.
Relacja z poprzedniej edycji warsztatów COEUR 2014 w Szkocji jest dostępna w uczelnianym Portalu nr 3/4(20)/2014 http://www.ue.wroc.pl/biuro_promocji/2876/nowy_numer_portalu.html (str 73-74).

Osoby zainteresowane udziałem w COEUR 2015 proszone są o wypełnienie zgłoszenia i przesłanie skanu na adres Tomasz.Dyczkowski@ue.wroc.pl lub osobiste przekazanie podpisanego wydruku w poniedziałki 13-15 lub wtorki 14-16, pok. 513Z
Termin nadsyłania zgłoszeń to 20 maja 2015.
Do zobaczenia w Finlandii!
Tomasz Dyczkowski