Kręć dla Wro

wyzwanie_rowerowe

Rowerowe ECC 2015 to konkurs, do którego zgłaszają się miasta z całej Europy. Zwycięzcą zostaje miasto, którego mieszkańcy „nakręcą” rowerem najwięcej kilometrów.
Oprócz tego Wrocław zorganizował wewnątrz-miejskie wyzwanie dla uczelni. Waszej uczelni nie może zabraknąć! Nie strać szansy i daj o Waszej uczelni usłyszeć całemu miastu! Niech wiedzą, że wspieracie lokalne akcje, a oprócz tego potraficie się świetnie bawić! ​
Czas trwania 1-31 maja 2015
Aby wziąć udział w wyzwaniu, zgłoś drużynę swojej uczelni! Zachęcamy do organizowania wewnętrznych akcji na uczelni w celu promowania wydarzenia. Chętnie podpowiemy ciekawe rozwiązania!
Zgłoś swoją uczelnię