Program absolwent zaprasza na spotkanie networkingowe

Szanowni Doktoranci i Doktorantki! Chcecie dowiedzieć się, jak pozyskać środki unijne na Wasze badania? Jak i kiedy aplikować po granty? A może zastanawiacie się, jak przygotować pracę doktorską i jakich błędów unikać podczas obrony? Odpowiedzi na te pytania oraz mnóstwo innych użytecznych informacji możecie zdobyć podczas spotkania dla doktorantów 20.04 (poniedziałek), w godzinach 16:30 - 18:30, w sali A101 na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Uwaga - liczba miejsc ograniczona! Przed udziałem koniecznie zarejestruj się na stronie www.kuznia7.ue.wroc.pl/doktoranci

W programie wystąpienia:

• Elżbieta Olejnik (Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE) - Granty UE dla studentów studiów doktoranckich - możliwości, terminy i użyteczne wskazówki.

• Dr hab. Ryszard Kłeczek (Kierownik studiów doktoranckich w języku angielskim Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu) - Jak tworzyć prace doktorskie, jakich błędów unikać? Jak przebiega obrona doktoratu i jak się do niej przygotować?

• Marek Prokopowicz (UE we Wrocławiu) - informacje na temat Programu Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocław

Uczestników zapraszamy również na drobny poczęstunek.

Spotkanie, organizowane w ramach projektu Kuźnia Kadr 7, jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich doktorantów (nie tylko z UE) i studentów studiów magisterskich myślących o doktoracie.