Spotkanie autorskie z Tomaszem Pruskiem

Chcesz usłyszeć o ciemnych stronach GP? O tym jak wyglądają kulisy pracy w korporacjach? O świecie wielkich finansów, który bywa mroczny i zawistny?

W czwartkowy wieczór zapraszamy na spotkanie z dziennikarzem ekonomicznym i v-ce szefem działu gospodarczego Gazety Wyborczej, który opowie Wam o swojej najnowszej książce "K.I.S.S", powieści sensacyjnej z miliardami dolarów, polską giełdą i kryzysem na Wall Street w tle. Będziecie mieć niepowtarzalną okazję do zadania pytań o sprawy poruszone w książce, ale także o to, czego autor sam był świadkiem oraz uczestnikiem podczas 22 letniej pracy na GPW.

Koło Naukowe Analizy Finansowej ANALYST ma przyjemność zaprosić Was na spotkanie autorskie z Tomaszem Pruskiem.

Oto co sam autor mówi o "K.I.S.S":

Przez ponad 20 lat pisania o giełdzie poznałem sprawy, które miały zaskakujące inspiracje, nieoczekiwane zwroty akcji i finały, które teoretycznie nie powinny nigdy mieć miejsca. Od lat rosła we mnie pokusa, aby pokazać jak wygląda ciemna strona rynku, bezwzględna gra interesów, kto trzyma władzę na parkiecie, dlaczego intryguje, pomawia, niszczy, aby osiągnąć cele. I co może spotkać tych, którzy się przeciwstawili, ale nie docenili siły układu biznesowego, którego interesy naruszyli. Nie zawsze chodzi o pieniądze, czasem o osobisty rewanż, zemstę, do której biznes giełdowy jest tylko narzędziem.

Dlatego napisałem "K.I.S.S", która choć z fikcyjną fabułą i bohaterami, nawiązuje do realiów środowiska giełdowego.

Akcja "K.I.S.S." dzieje się w środowisku giełdowym w Warszawie i na Wall Street w czasie kryzysu finansowego przypieczętowanego upadkiem legendarnego banku Lehman Brothers w 2008 r. Bohaterką jest Olga Kirsch, zarządzająca funduszem inwestycyjnym. Ma nie tylko talent, umiejętności i wiedzę, ale także osobiste i zawodowe zasady, które "chodzą na wysokich obcasach". To historia giełdowej walki przyzwoitości z chciwością, układami i władzą rekinów finansjery chroniących za wszelką cenę swoją pozycję. To finansowa "gra o tron" z kobietą przebijającą szklany sufit w roli głównej.

Jeżeli jeszcze macie jakieś wątpliwości, to nie zastawiajcie się i odwiedźcie nas 23 kwietnia.

To także unikalna okazja do nawiązania wartościowych kontaktów, inspirujących rozmów, a także wymiany doświadczeń i wiedzy.

Dodatkowo mamy dla Was konkurs, a w nim do wygrania najnowszą powieść "K.I.S.S", więcej informacji pojawi się wkrótce!

Więcej informacji o książce, znajdziecie także tutaj: