"Qualiteam" zaprasza na Dni Jakości

Koło Naukowe Zarządzania Jakością "Qualiteam" ma przyjemność zaprosić studentów i pracowników Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz wszystkie inne osoby zainteresowane tematyką jakości w procesach produkcyjnych na konferencję naukową "Dni jakości w produkcji", która odbędzie się 16.04.2015 w godzinach 10:00-16:00 w sali 2E. Konferencja podzielona będzie na bloki tematyczne, które prowadzone będą przez przedstawicieli firm branż: farmaceutycznej, elektronicznej, szkoleniowej, spożywczej oraz drukarek 3D.

Dla osób obecnych na konferencji przygotowane są liczne atrakcje oraz nagrody ufundowane przez partnerów konferencji, w tym 2 vouchery na szkolenia.

dni_jakosci___plakat