Zakończenie I edycji studiów podyplomowych Cyber Security Management

Zakończenie I edycji studiów podyplomowych Cyber Security Management

29 marca 2015 r. odbyły się obrony prac końcowych słuchaczy I edycji studiów podyplomowych Cyber Security Management, organizowanych przez Instytut Informatyki Ekonomicznej oraz firmę IBM. Opiekunem naukowym studiów jest prof. dr hab. Leszek Maciaszek, kierownikiem dr Maja Leszczyńska, a promotorem prac był dr Artur Rot. W komisji egzaminacyjnej zasiadał również przedstawiciel firmy IBM – pan Damian Starościc (Security Operations Centre (SOC) Manager). Przed obronami gościnny wykład pt. „Quo Vadis Cryptography?” przedstawił profesor Josef Pieprzyk z Queensland University of Technology z Australii.
W imieniu organizatorów, serdecznie dziękujemy zespołowi wykładowców, zarówno praktykom z dziedziny cyber-bezpieczeństwa, w tym licznemu gronu pracowników z firmy IBM, jak i wybitnym akademikom z uczelni krajowych i zagranicznych.

Jednocześnie informujemy, iż aktualnie trwa rekrutacja do III edycji studiów podyplomowych Cyber Security Management. Szczegóły znajdują się na stronie: