Zebranie delegatów do SIP

Ogólne zebranie wyborcze Delegatów do wyborów Społecznej Inspekcji Pracy (SIP) UE

Przypominamy, że w związku z zakończeniem 4-letniej kadencji SIP w uczelni odbywają się wybory na kolejną kadencję 2015-2019: - Zakładowego Społecznego Inspektora Pracy; - dwóch oddziałowych Społecznych Inspektorów Pracy, w tym jeden w Zamiejscowym Wydziale Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze; jednego Grupowego Społecznego Inspektora Pracy – dla Grupy Remontowo – Konserwacyjnej. Wybory maja charakter pośredni, obecnie kończą się wybory delegatów.
Zebranie wyborcze (delegatów) odbędzie się 25 marca 2015r o godz. 14.00 w sali 1 bud. E. Pisemne zgłoszenie kandydatów do poszczególnych funkcji należy przedstawić Komisji Wyborczej SIP do 24 marca br. W sekretariatach związków zawodowych. Konieczna jest zgoda kandydującego. Dopuszcza się również zgłaszanie kandydatów podczas zebrania wyborczego. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z obowiązującymi przepisami prawnymi o społecznej inspekcji pracy:  Ustawa z dnia 25 czerwca 1983 r. o Społecznej inspekcji pracy. (Dz. U. z dnia 30 czerwca 1983r.)  Regulamin SIP Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.