XIX Targi Pracy Biura Karier Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

Poszukujesz fascynującej pracy, praktyki lub atrakcyjnego stażu? Chcesz uzyskać ciekawe informacje na temat poruszania się po rynku pracy? Chcesz porozmawiać osobiście z Pracodawcą i aplikować na interesujące stanowiska?

Przyjdź na XIX Targi Pracy Biura Karier Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu!

Już w środę 18 marca 2015r. od godz. 10:00 do 15:00 w budynku Biblioteki Głównej Uniwersytetu Ekonomicznego czekać na Ciebie będzie aż 39 Wystawców spośród czołowych Pracodawców w Polsce!

Gościć będziemy Firmy: 3M Poland Manufacturing, AmRest, ATOS IT Solutions, Axxiome Polska, BNY Mellon, Business Partners eXcellence, BZ WBK, Cargill Poland, Catlin Shared Services (Europe), Centrum Prawa Bankowego i Informacji, Credit Agricole, Credit Suisse(Poland), DK Marketing, Elica Group Polska, Ernst&Young Audyt Polska, Euro Bank S.A., Explorero, Gefco Polska, Geoban S.A., Grupa PCC Rokita, Hasco-Lek S.A., HP Global Business Center, Impel, Internet Mall Polska, JP Weber, KPMG, LEONI Kabel Polska, LG Display Poland, McKinsey Konowledge Center Poland, Navi LEX, Parker Hannifin ESSC, PKO Bank Polski S.A., PPG Deco Polska, ACCA, Rocket Media, Sitech, State Street Bank GmbH, UPS, Credit Express.

Targi Pracy to niepowtarzalna okazja do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami Firm, zweryfikowania swoich mocnych stron z oczekiwaniami Pracodawców i zdobycia cennych kontaktów zawodowych. Osoby poszukujące pracy lub praktyk w obszarach: finanse, księgowość, audyt, zarządzanie produkcją, logistyka, IT, marketing, handel z pewnością znajdą ofertę dla siebie! Zainteresowanie Targami wśród naszych Studentów i Absolwentów jest niezmiennie wysokie, podczas jednodniowych "Spotkań z Pracodawcą" odwiedza nas około 1,5 tys. osób poszukujących ciekawych możliwości rozwoju zawodowego!

W programie Targów m. in. ciekawe prezentacje Pracodawców: Acca Poland oraz Atos IT Solutions, a także interesujące warsztaty Firm:

• Credit Suisse- "Multitasking"

• CATLIN- "Find out how Catlin insures space crafts, footballers legs and political risk."

• DK Marketing- "Jak umówić się z dziewczyną / chłopakiem na kolejną randkę.

Jak przekonać znajomych, by poszli z nami na imprezę tam, gdzie my chcemy iść - czyli poznaj podstawowe techniki przydatne w sprzedaży i życiu."

Co jeszcze czeka na Ciebie podczas Targów?

Zabierz ze sobą swoje CV! Już od godz. 10:30 na specjalnie przygotowanym stanowisku będziesz mógł skonsultować swoje dokumenty aplikacyjne! Nasi doradcy będą na Ciebie przez cały czas trwania Targów. Przyjdź- warto!

Dodatkowo przy stanowisku Biura Karier będziecie mogli zasięgnąć informacji na temat naszej oferty, skierowanej właśnie DO WAS! Serdecznie zapraszamy wszystkich Studentów

i Absolwentów do korzystania z pomocy doradców kariery przy:

- planowaniu swojej ścieżki kariery

- określaniu potencjału i predyspozycji zawodowych

- zarządzaniu karierą zawodową

Możesz zapisać się na interesujące wydarzenia realizowane przez Biura Karier i uczestniczyć szkoleniach z zakresu rozwoju zawodowego oraz coachingu. Zapraszamy także do udziału projektach: GPS Kariery, Mentoring dla Studentów oraz w spotkaniach branżowych "Safari Kariery-wytrop pracę w branży...."

Dodatkowe informacje na temat Wydarzenia oraz zapisy na szkolenia znajdują się na stronie Biura Karier: http://www.biurokarier.wroclaw.pl/strefa-studenta/targi-pracy