Start AP Akademia Przedsiębiorczości

logo_startap_color

StartAP - Akademia Przedsiębiorczości to cykl szkoleń i warsztatów, które umożliwiają zdobycie wiedzy niezbędnej do osiągnięcia sukcesu na płaszczyźnie biznesowej.
Kiedy: 11-13 marca 2015
Gdzie: Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Pomysł na biznes to dopiero połowa sukcesu. Co zrobić, aby nie zaprzepaścić jego potencjału, popełniając wynikający z niedoświadczenia błąd? Gdzie zdobyć umiejętności, które mogą decydować o powodzeniu Twojego przedsiębiorstwa?
Naprzeciw wychodzi StartAP - Akademia Przedsiębiorczości. Podczas trzech dni bezpłatnych szkoleń i warsztatów, praktycy biznesu dzielić się będą swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu zarządzania własną działalnością. Zaczynając od podstaw, czyli zakładania działalności, poprzez zarządzanie finansami i promowaniem własnej firmy, na negocjowaniu z partnerami biznesowymi i optymalizacji zarządzania swoim czasem kończąc.
Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR zaprasza wszystkich chętnych do zapisów na stronie www.startap.wiggor.pl.