Sukces drużyny Wydziału ZIF

4 marca 2015 r. na terenie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbył się krajowy finał konkursu CFA Institute Research Challenge. Drużyna Wydziału Zarządzania, Informatyki i Finansów, kierunku finanse i rachunkowość w składzie:
Alicja Bielawska (kapitan), Maciej Gwóźdź, Wojciech Król, Michał Lintowski, Robert Patrzykąt zajęła zaszczytne 2-gie miejsce.
Konkurs polegał na stworzeniu raportu analitycznego na temat spółki CD Projekt oraz jego prezentacji przed panelem sędziowskim składającym się z wybitnych przedstawicieli branży finansowej. Opiekunami grupy byli Grzegorz Jajuga (Industry Mentor) oraz dr hab. Tomasz Słoński (Faculty Advisor).
Nieoceniony wkład w przygotowanie grupy wniosła Pani Agnieszka Klejne.
Wszystkim gorąco gratulujemy.